Návrhy a realizace interiérů

Atelier zajišťuje komplexní služby od návrhu až po realizace interiéru. Služby zahrnují zajištění veškerých nutných informací pro návrh interiéru, vypracování studie interiérů, vizualizace interiérů, animace interiérů až po prováděcí dokumentaci interiérů. Dále nabízíme provedení rozpočtů, výběr a dodávku interiérového vybavení až po samotnou kompletní realizaci interiérů.

Byty, rezidenční projekty

Atelier má bohaté zkušenosti s návrhem a realizací bytů a rezidencí. Jeho silnou stránkou jsou atypické bytové projekty tzv. lofty založené na individuálních potřebách klienta. Ty se dále odráží i v individuálních projektech rodinných domů, kde se používají nejmodernější technologie a vybavení odpovídající současným technickým možnostem.

Interiéry

Související reference:
Byty

Kanceláře

Pro klienta zajišťujeme veškeré související služby od vyhledání potřebné lokality pro umístění kanceláří, architektonických studií, vizualizací, animací, návrhu a realizací interiéru včetně návrhu nábytku, datových sítí až po zajištění přestěhování celé firmy. Součástí projektové dokumentace jsou i harmonogramy a cenové rozpočty celé akce. Ateliér se dále zabývá i přestavbou, dostavbou, rozšířením či jinou činností spojenou s rozvojem zázemí společnosti investora. Ateliér zastupuje na českém trhu několik významných výrobců kancelářského nábytku a dodává do kanceláří kompletní sortiment výrobků od koberců, dělících příček, akustických podhledů až po osvětlení, úložné systémy a datové sítě. Výhodou v celém procesu je, že celou dobu je pro investora partnerem jedna společnost s transparentním způsobem vedení celého projektu, která zajišťuje rychlý a profesionální přechod do nového prostředí bez významného narušení chodu společnosti.

Kanceláře

Související reference:
Kanceláře

Hotely

Navrhujeme a zajišťujeme realizace interiérů od menších penziónů po hotelové řetězce. Silnou stránkou je použití profesionálně zpracovaného návrhu a prezentace budoucího provozu pomocí vizualizací a pro náročného klienta i počítačově zpracované animace. Klient si může pomocí kamery projít celý interiér hotelu ještě v době, kdy nejsou dokončeny ani prvotní plány a hned na začátku se rozhodnout, kterou zvolit variantu. Dále je určitě pro klienta zajímavý i další fakt, že Ateliér dokáže již ve většině případů odhadnout cenu interiéru ve fázi studie.

Související reference:
Hotely

Restaurace, bary

U provozu jako je restaurační zařízení, bar či kavárna klient jistě ocení zkušenosti ateliéru v oboru gastronomie. U takového provozu je pro klienta obzvlášť důležité mít možnost si projít návrh v počítačovém zpracování vizualizace či pro náročnějšího klienta v animaci a předem se rozhodnout, pro správnou variantu. Ateliér zpracovává kompletní dokumentaci od zaměření prostor, stavební dokumentace, veškerých potřebných povolení, projektu interiéru, a v neposlední řadě i rozpočtu stavby, interiéru a mobiliáře. Na závěr zajistí samotnou realizaci stavebních prací až po spuštění provozu a kolaudace.

Restaurace, bary

Související reference:
Restaurace

Výrobní a skladové haly

Pro investora zajistíme projekt rozšíření, přestavby či novostavby výrobního prostoru (továrna, výrobní hala, logistické centrum, sklady…). Od objemové studie, projektu k územnímu řízení až po projekt realizace. Dále zajišťujeme projekt pro tendrovou dokumentaci a výběrové řízení dodavatele. Návrh a realizaci interiérů včetně vybavení požadovanými technologiemi a zajištění spuštění provozu. Na závěr Ateliér zajistí projekt skutečného provedení stavby a veškeré potřebné dokumenty pro kolaudaci. Ateliér dodá i kompletní provedení návrhu a realizace datových sítí, grafických služeb či stěhování technologií.

Partnerské weby: WOODFACE – skříně na míru